PATRONI MEDIALNI

  • Maratończyk
  • maratony polskie
  • ebiegi

 

niepodlegla

 

POTRENUJ Z MISTRZAMI POD TATRAMI

panfil celinski

Janusz Kalinowski: Wanda Panfil - jedna z najlepszych zawodniczek w historii maratonu: mistrzyni świata Tokio 1991, zwyciężczyni najbardziej prestiżowych biegów w Bostonie, Londynie, Nowym Jorku i Nagoi, dwukrotna uczestniczka igrzysk olimpijskich w Seulu i Barcelonie. Robert Celiński - medalista mistrzostw Polski masters na różnych dystansach, czterokrotny triumfator Tenzing Hillary Everest Marathon.

To tylko lapidarne informacje o ich sukcesach, które idą w parze z pracą szkoleniową. Zajęcia z mistrzowską parą dostarczą z pewnością wiele radości, ale będą przede wszystkim okazją do pogłębienia wiedzy, zdobycia nowego doświadczenia, aby biegać "z głową" i polepszać, a nie pogarszać stan zdrowia i sprawności.

Zapraszamy zatem w imieniu Wandy i Roberta na tygodniowy obóz od 17 do 24 kwietnia. Bazą będą obiekty API w Zakopanem na Pardałówce mające opinię jednego z najlepszych ośrodków rekreacyjno-wypoczynkowych na Podhalu. Termin nie jest przypadkowy - został dobrany tak, aby po zakończeniu obozu można było zatrzymać się w Krakowie i w sobotę 24 kwietnia wystartować w biegu nocnym na 10 km, albo w niedzielę w maratonie. Zapisy zostały na razie wstrzymane i według zapowiedzi organizatora mają być wznowione 9 listopada.

Ponieważ nie samym bieganiem żyje człowiek, to każdy dzień zostanie wzbogacony o różnorodne zajęcia - fizyczne (m.in. z wykorzystaniem bieżni oraz pływalni Centralnego Ośrodka Sportu) i dydaktyczne, prelekcje, projekcje filmów dokumentalnych i fabularnych, trekkingi, ale... wisienką na torcie będą zapewne wieczorne opowieści Wandy Panfil. I to nie tylko sportowe, a także meksykańskie, bowiem jedyna polska mistrzyni świata w maratonie, mająca swoją ulicę w Tomaszowie Mazowieckim, przez 28 lat mieszkała w Meksyku, odnosząc sukcesy również w pracy trenerskiej.

Dla relaksu i podniesienia poziomu integracji możliwy jest fakultatywny wypad na Pieniński Przełom Dunajca. Do wyboru będą trzy możliwości: rafting 8-osobowym pontonem lub kajakiem (1-2-osobowym), albo tratwami flisackimi.

KOSZT UCZESTNICTWA: super-promocyjny 1775 zł w przypadku zgłoszenia do 15 października, promocyjny 1880 zł – do 31 października i normalny 1950 zł – do 30 listopada. W tych to terminach zgłoszenie należy potwierdzić wpłatą na konto klubu I raty w wysokości ok. 30 procent, tj. odpowiednio 530 zł, 560 zł i 590 zł. Druga rata płatna nie później, aniżeli na 30 dni przed rozpoczęciem obozu.

PODSTAWOWE ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

- zakwaterowanie (siedem noclegów w pokojach 2-osobowych) i taksa klimatyczna;
- całodzienne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
- dwa trekkingi kondycyjne z opiekunem górskim;
- zajęcia na bieżni tartanowej i stadionie piłkarskim ze sztuczną trawą;
- projekcje filmów dokumentalnych i fabularnych;
- spotkania edukacyjno-szkoleniowe, prelekcje, rozmowy kameralne;
- pakiet uczestnika (ręcznik koloru czerwonego z białym haftem o wymiarach 30x50 cm, pamiątkowy certyfikat z autografami liderów, statuetka z wizerunkiem Giewontu oraz imienną tabliczką, batony energetyczne);

- ubezpieczenie NNW;
- opieka przedstawiciela klubu od pierwszego do ostatniego dnia obozu;
- pośrednictwo w rezerwacji zakwaterowania w Krakowie z 24/25 kwietnia dla osób, które zechcą wziąć udział w biegu na 10 km lub maratonie;
+ upominek.

ZGŁOSZENIA wstępne: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W przypadku pytań prosimy dzwonić na 730 777 045.

 

Medal Biegu Stulecia 2022

2022 Bieg Stulecia medal

Narodowy Bieg Stulecia 2022

koszulka2020