PATRONI MEDIALNI

  • Maratończyk
  • maratony polskie
  • ebiegi

 

niepodlegla

 

PO KORONĘ HIMALAJÓW I KARAKORUM - WAŻNE WIADOMOŚCI DLA UCZESTNIKÓW!

warszawska trening 29 49539 1200 800 100
Janusz Kalinowski: Szanowni uczestnicy naszych biegowych treningów "Po Koronę Himalajów i Karakorum". Ważne informacje dla was na kolejne etapy cyklu.

1. Osoby, które zarejestrowały się na bieg 27 maja przez portal datasport.pl proszone są o kontakt z „biurem” celem uzgodnienia godziny startu (jeśli tego jeszcze nie zrobiły).

Wzorem minionych biegów na trasę ruszamy w odpowiednich odległościach czasowych. Na teraz dostępne są jeszcze miejsca we wszystkich przedziałach: 19:00 – 19:15 – 19:30 – 19:45 – 20:00. Można również pokonać indywidualnie dystans 5 km przy Centrum Olimpijskim przed godziną 19 i podać sędziom wynik. Przypominamy, że „biuro zawodów” umiejscowione jest obecnie na terenie stajni Agmaja, tuż przy Centrum Olimpijskim. Można tam pozostawić rzeczy i także się przebrać.

2. osoby, które nie mogą przybyć 27 maja np. z obawy związanej z koronawirusem, mogą zaliczyć bieg na Lhotse korespondencyjnie do 30 maja i podać uzyskany wynik mailem. Opłata według regulaminu jest identyczna jak dla osób biegających przy Centrum Olimpijskim.

Przy okazji wyjaśniamy, że jej wysokość została ustalona na podstawie wszystkich kosztów organizacji zawodów dzielonych na 100 uczestników. Epidemia spowodowała zmniejszenie frekwencji (w biegu Dhaulagiri udział wzięło 67 osób), przy jednoczesnym dwukrotnym wzroście wydatków (m.in. obsługa medyczna, sędziowska), spowodowanych wydłużeniem „zawodów” do dwóch godzin. Również i kolejny bieg zostaje wydłużony, bowiem nadal nie można organizować „normalnych” imprez.

3. w związku z przestojem drukarni w Poznaniu, która wykonuje dla nas numery startowe i certyfikaty, ich odbiór zostaje przesunięty na kolejne zawody 17 czerwca. Natomiast do odbioru będą zamówione wcześniej medale Dhaulagiri i Lhotse, jak również statuetki z imiennymi tabliczkami (do tych dwóch biegów).

4. ponieważ „na dziś” nie wiadomo, czy rząd zniesie w czerwcu kolejne restrykcje związane z pandemią i będzie można organizować imprezy do 50 osób, prosimy o dokonywanie rejestracji poprzez portal datasport.pl w miarę możliwości do 10 czerwca, pozostawiając kilka dni na przygotowanie logistyczne.

5. zachęcamy do udziału w korespondencyjnym biegu charytatywnym w trzech wersjach: na 5 i 10 km (z zakończeniem 25 maja) oraz 100 km (do 20 czerwca). Rejestracja przez portal datasport.pl

Dyplomy i medale można będzie zobaczyć 27 maja.

6. dzięki życzliwości producenta koszulek Korona Himalajów będzie możliwość ich wykonania w mniejszej od zakładanej liczby przy zachowaniu ceny 35 zł. Zamówienia z podaniem rozmiaru przyjmujemy do 27 maja mailem lub w „biurze zawodów”. Wizualizacja koszulki.

 

KOSZULKA KORONA


7. jest nam niezwykle miło zakomunikować, że podjęta została inicjatywa przez Biegaczy Stulecia adopcji materialnej jednego dziecka spośród czwórki, poznanej podczas obozów sportowych w Kenii. Szczególną opieką otoczony został 7-letni chłopiec o imieniu Kibwana. Jako pierwsi zamysł pomocy poparli: warszawiacy Artur, Bogusław, Dariusz i Witold, Jarosław z Braniewa oraz Rafał z Nowej Iwicznej, którzy zobowiązali się do comiesięcznych wpłat. Zachęcamy kolejnych biegaczy (i nie tylko) do wsparcia tej inicjatywy. Brakuje jeszcze kilku osób, abyśmy mogli skompletować miesięcznie 250 zł, które będziemy w całości przekazywać na chłopca. Można wpłacać dowolną kwotę już od 10 zł/miesięcznie. Jednorazowe wpłaty również są mile widziane.
"Rodzice adopcyjni" będą informowani na bieżąco o swym podopiecznym, otrzymywać zdjęcia, filmiki oraz będą mieli możliwość spotkania się z Kibwaną w Kenii przy okazji obozów sportowo-wypoczynkowych (najbliższy wyjazd w styczniu 2021).

Więcej informacji o "naszym dziecku" i link do wpłat na https://zrzutka.pl/3a965n

Osoby, które chciałyby dołączyć do akcji proszę o kontakt. Przekażę szczegóły i instrukcję do wpłat za pośrednictwem portalu.
Z pozdrowieniem i do zobaczenia!
Janusz Kalinowski

 

yt logo

 

 

Medal Biegu Stulecia 2022

2022 Bieg Stulecia medal

Narodowy Bieg Stulecia 2022

koszulka2020